Estetyczna medycyna – nowoczesne urządzenia wykorzystywane przy zabiegach

Osoby, które chciałyby poprawić swój wygląd mają wiele możliwości do dyspozycji. Zaczynając od typowych zabiegów, od lat stosowanych z dużą skutecznością, po naprawdę nowatorskie metody, sięgające po najnowsze zdobycze technologiczne. W takich urządzeniach stosuje się znane wszystkim od lat rzeczy, przykładowo temperaturę, fale radiowe czy światło lasera.

Ale odpowiednie ich użycie daje całkiem nowe możliwości jeśli chodzi o poprawianie urody, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Przykładowo kriolipoliza cooltech Kraków opiera się na działaniu niskiej temperatury na komórki tłuszczowe. Po wychłodzeniu rozpadają się one, a następnie wydalane są z ciała. Dzięki temu niezwykle skutecznie jest eliminowana tkanka tłuszczu, bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów.

Dokładnie tak samo skutecznie, choć przy użyciu światła lasera, można się pozbyć niepożądanych włosów na różnych częściach ciała. Depilacja laserowa Kraków jest praktycznie nieodczuwalna, a jednocześnie daje dużą skuteczność na długi okres czasu. Z kolei dla pań, jakie by chciały się pozbyć niechcianych zmarszczek polecić można NuEra Tight Kraków. Użycie tej platformy zapewnia spektakularne efekty jeśli chodzi o poprawienie wyglądu skóry. Dzięki temu nie tylko da się walczyć ze zmarszczkami, lecz również ograniczań cellulit, redukować tkankę tłuszczową czy zwiększać sprężystość i jędrność. A to wszystko uzyskuje się dzięki zastosowaniu radiowych fal o dobrze dopasowanej częstotliwości i energii.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić