Informacje dla osób które chcą przygotować spotkanie online współpracując z PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób chcących przygotować spotkanie online współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie internetowej. W dodatku pracownicy chętnie się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi skontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informacyjny albo promocyjny. Przekazywane są zawsze w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem nowocześnie przygotowanej platformy. Cała webinary organizacja odbywa się przy wykorzystaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Eksperci zajmują się promowaniem wydarzenia w Internecie, w sposób stuprocentowo przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odnosiło się także do oddziaływań w mediach społecznościowych, co aktualnie jest powszechnie spotykane. Sposób reklamowania będzie zawsze dopasowany do oczekiwanej ilości odbiorców. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, mającej sporo opcji. Z tego powodu organizacja spotkań online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować i otworzyć pokój spotkań, a później skorzystać z przyjaznego w obsłudze interfejsu. Co istotne, każdy webinar można zapisać oraz zobaczyć stricte wówczas, kiedy ma się taką potrzebę. Jest to między innymi dobre dla osób, które w danym czasie nie mogły wziąć udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA dbają o to, by dany event był jak najlepiej odebrany i służył promocji marki zleceniodawcy. Marka zarządza prywatną platformą broadcastową, przeznaczoną do spersonalizowania.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić