Który ekspres do kawy kupić, żeby robił świetną kawę

Na rynku ekspresów do kawy konkurencja jest naprawdę duża. Kupujący wybierać mogą spośród tanich, budżetowych egzemplarzy, które mają jedynie podstawowe funkcjonalności, jak też pośród urządzeń z najwyższej półki, gwarantujących wysoką trwałość i co najważniejsze wyśmienitą kawę. Wśród rozmaitych ekspresów niewątpliwie pozytywnie się wyróżniają Ekspresy Jura, które zyskały całkiem pokaźne grono usatysfakcjonowanych klientów. Wcale nie będzie to zresztą dziwne, ponieważ historia tej renomowanej marki sięga prawie jednego wieku. Firma Jura została bowiem założona w 1931 roku, i od tego czasu wyspecjalizowała się przede wszystkim w najwyższej klasy ekspresach. Jej najróżniejsze modele przeznaczone są dla szerokiej gamy klientów.

Proste i tanie sprawdzą się doskonale w warunkach domowych, gdzie kawę parzy się niezbyt często. Bardziej zaawansowane będą obsługiwać rozmaite biura, w których zainteresowanie kawą jest zdecydowanie większe. Perfekcyjna jakość wykonania, najwyższej jakości materiały oraz dbanie o najmniejsze drobiazgi powodują, że każdy Ekspres Jura będzie służył swoim użytkownikom przez długie lata. Jednym z najbardziej popularnych modeli na naszym rynku jest Jura e8. Mimo że przeznaczony do domowego użytku, to z powodzeniem sprawdzi się także w innych miejscach. Najnowsza generacja tego modelu została wypuszczona do sprzedaży w 2021 roku, a dzięki wykonanym zmianom urządzenie jest jeszcze lepsze i bardziej funkcjonalne.

Wprowadzane zmiany w znaczny sposób wpływają na to, co ma największe znaczenie, czyli smak parzonej kawy, a tu ekspresy Jura już dawno bardzo wysoko zawiesiły poprzeczkę. Wszystko przez kilka patentów, jakie pojawiają się w prawie każdym modelu tej firmy. Takich jak na przykład młynek Aroma, który dzięki specjalnej konstrukcji jest bardzo wydajny, a równocześnie doskonale mieli ziarna. W modelu Jura ENA i też wielu pozostałych można również spotkać inteligenty mechanizm zaparzania wstępnego oraz technologię gładkiej piany, które powodują że wszystkie zaparzone kawy smakują jak z ekskluzywnej kawiarni.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić